Ten zestaw kursów jest dla Ciebie

▪▪▪

jeżeli czujesz, że zgubiłaś gdzieś tą swoją część siebie radosną, kreatywną, pełną mocy życia, czerpiącą pełnymi garściami przyjemność w kontakcie ze swoim ciałem i światem. Tej części siebie, która jest w kontakcie z ciałem i czuje, w jaką relację wchodzi, pełna świadomości spotkania w wielkim szacunku i podziwie do męskiej energii seksualnej, jednocześnie nie zatracając w tej relacji.

Pełną mocy w tańcu życia.


Podczas zestawu kursów “Moc Energii Seksualnej”:

  • poznasz praktyki energetyczne na pracę z energią kobiecą i seksualną
  • przepracujesz wzorce w swoim kobiecym rodzie
  • uzdrowisz swoją wewnętrzną kobietę
  • poznasz ogień swojego wewnętrznego mężczyzny
  • przepracujesz niewspierające wzorce kobiecej i męskiej energii
  • wyzwolisz swoją energię seksualną 

Kursy z Radością Prowadzi Tatiana Pałucka - Coach Pracy z Podświadomością i Energią KobiecąJej misją jest Budzenie Światła Kobiet i cel ten realizuje poprzez wsparcie swoich podopiecznych w rozwoju osobistym. W swojej pracy stosuje Zen-Coaching, Art-Transformation i Terapię Ruchem i Tańcem.

Ma za sobą ponad 7 000 godzin pracy z kobietami na planie zdjęciowym, coachingach i warsztatach oraz 8 lat intensywnej pracy nad sobą i 4 lata poznawania technik coachingowych, m.in. szkola Art Transformation (coaching art, praca z energią i nieświadomością), I i II stopień Reiki, szkolenie Zen-coachingu, Kurs Terapii Tańcem i Ruchem, Integralne Studium Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja, warsztat "Tajemnice Storytellingu" Heuristica, warsztaty “Ciało. Kobiecość. Seksualność.” Patrycji Załug, kurs “Podstawy psychologii Jungowskiej” wykładowcy i psychologa Lany Taiges.


Zarezerwuj teraz swój pakiet kursów: