NAGRANIE 8-TYGODNIOWEGO KURSU TATIANY PAŁUCKIEJ

8 ARCHETYPÓW:

Kobieca Moc, Finanse i Spełnione Życie

Czy zastanawiasz się...


Jak połączyć rolę w życiu prywatnym i zawodowym w harmonii?
Czy obecne wybory i decyzje odpowiadają Twoim wartościom?
Czy umiesz ustawić granice między pracą a życiem osobistym?
Jakie cele zawodowe i osobiste chciałabyś osiągnąć?
Czy potrafisz prosić o wsparcie i dzielić się obowiązkami z bliskimi?
Jak realizować cele w lekkości i napełnieniu?
Czy znasz swoje mocne strony i unikalne umiejętności?
Czy masz plan kariery i finansowy?
Jakie przekonania na temat pieniędzy niesiesz z domu rodzinnego?
Czy jesteś gotowa na rozmowę z partnerem o wspólnych celach finansowych?
Czy potrafisz prosić o wsparcie i rady od osób, które osiągnęły sukces w danej dziedzinie?
Czy masz świadomość i umiejętność zarządzania finansami osobistymi?
Czy stale się rozwijasz i uczysz nowych umiejętności?

Jeśli tak, to ten kurs jest dla Ciebie!

Archetypy żyją w każdej kobiecie


Kiedy odzyskujesz świadomy kontakt z nimi - odzyskujesz swoje potencjały.
Sama, jako kobieta, żona, matka i właścicielka firmy czułam, że coś jest nie tak i że potrzebuję własnych odpowiedzi, jak wzrastać w swoich rolach i rozwoju duchowym, zgodnie z moją kobiecą naturą.
Ten kurs stworzyłam na bazie zdobytej wiedzy, osobistych doświadczeń i wielu godzin transformacji kobiet, które pracowały ze mną na coachingach i warsztatach.
Czy wchodzisz w nowe role w swoim życiu? Potrzebujesz konkretnych rozwiązań, na których możesz się oprzeć?
Pomogę Ci – poprowadzę cię krok po kroku po drodze poznania siebie.


Często jest tak, że mamy aktywne 2-3 Archetypy, które określają nasz charakter, charyzmę i temperament. Jednak jeśli opieramy się tylko na nich, zauważymy, że utknęliśmy w płaskim postrzeganiu świata. Dlatego ważne jest przebudzenie “uśpionych” Archetypów.

Co możesz zyskać po kursie:


▪ Odkryjesz ogromny potencjał w sobie.
▪ Zaczniesz korzystać z "uśpionych" zasobów.
▪ Świadomie nauczysz się przechodzić z jednego Archetypu w inny w harmonii.
▪ Będziesz łączyć relacje i karierę z spokojem i zrozumieniem swoich potrzeb.
▪ Poznasz, jak kobieca energia wpływa na dom, partnera, dzieci, projekty i finanse.
▪ Zobaczysz, gdzie masz blokady i jak je przetransformować.
▪ Odzyskasz panowanie nad swoją energią i czasem.
▪ Jeżeli obawiasz się bogactwa, dostaniesz zadania coachingowe, jak puścić blokady i wejść na kolejny poziom finansowy.


Zobacz jakie Archetypy w tej chwili kierują Tobą?

Autorka grafik archetypów:  Anna Polońska

Opiekunka Ogniska Domowego


Rola Opiekunki jest głęboka i wieloaspektowa. Obejmuje uwagą i odpowiedzialnością każdą przestrzeń w którą wchodzi - dom, rodzina, projekt, finanse. Doskonale sobie radzi z zarządzaniem zasobami. Opiekunka Ogniska Domowego ma klucze do obfitości, korzysta z mocy i mądrości.


Afrodyta


Ona wie jak utrzymywać pożądanie w relacji przez długi lata. Zawsze jest w centrum zainteresowania, kiedy wchodzi do pomieszczenia. Smakuję każda chwilę życia. Jest jak magnes dla pieniędzy i mężczyzn. Ma klucze do kobiecej seksualności.

Amazonka


Zna swoje potrzeby, talenty i umie zdecydowanie iść po swoje w projektach i finansach. Zna swoją wartość. Ma dużą odporność i samowystarczalność. Nie pozwoli sobie być ofiarą sytuacji. Ma klucze do asertywności i mocy w realizacji siebie.

Matka


Matka - początek tworzenia. Nie tylko dzieci również projektów i relacji. Tworzy kochającą przestrzeń dla rozwoju nowego. Jest jak płodna Ziemia, która daje urosnąć ziarnu.

Matka ma klucze do miłości, kochania całym sercem i dzielenia się miłością.


Muza


Energia Muzy jest jak światło, które zapala wszystko naokoło. Ona widzi w innych talenty, nawet te które on sam w sobie nie widzi. Działa nieszablonowo, zachwyca pomysłami. Zawsze działa śmiało i z wiarą w sukces nawet w najbardziej dzikich projektach. Naokoło niej dzieją się cuda. Muza ma klucz do twórczości i lekkości.


Królowa


Kobieta, która jest zrealizowana w wielu aspektach. To ta, która bierze odpowiedzialność, umie delegować. Ma w sobie godność bez wywyższania się. Ma w sobie możliwości realizacji wielkich idei. Królowa ma klucze do realizacji swojego przeznaczenia.


Kapłanka


Kapłanka ma w sobie sakralną wiedzę i mistycyzm. Połączona z żywiołami i swoim wewnętrznym światem. Ona patrzy w istotę i głębiej. Jej jest dostępna większa wiedza. Potrafi być w wewnętrznej ciszy z podłączeniem do całego świata. Kapłanka ma klucze do intuicji.


Bogini


Bogini żyje w kontakcie i harmonii ze swoją Duszą. Naokoło niej panuje atmosfera błogostanu i pokoju. Świeci bezwarunkową miłością i wiarą. Nie dzieli wydarzenia na dobre i złe. Nie ocenia innych ludzi. Bogini jest kluczem do dojrzałości.


Warsztat prowadzi

Tatiana Pałucka


▪ Założycielka Akademii Światła dla Kobiet.
▪ Certyfikowany Coach w podejściu Zen Coaching.
▪ Certyfikowany trener Art Transformation (praca z podświadomością).
▪ Prelegent na konferencjach dla kobiet.
▪ Uczennica Szkoły Praktyk Kobiecych Tanit.
▪ Ponad 10 lat doświadczenia w pracy z kobietami.
▪ Szczęśliwa żona od 17 lat i mama 16-letnich bliźniaków.
▪ Pracuje z klientkami z całego świata.
BONUSY


🎁 Kurs Mandala

🎁 Masterclass On i Ona Pieniądze w parze

🎁 Masterclass Rodowe scenariusze: Skąd strach o pieniądze i relacje


Wartość bonusów to 430 zł

Jak będziesz pracować?


Twoja przygoda będzie wyglądać następująco:


- Kurs jest zorganizowany tak, abyś mogła go wkomponować w codzienne życie.

- Składa się z 8 Archetypów - 8 tygodni.

-

- W ciągu wykonujesz zadania i oglądasz nagrania dostępne na platformie.


- Dostep do materiałów masz przez 3 miesiące.

Poznaj opinie uczestniczek kursów o Archetypach


"
Akademia, którą stworzyła Tatiana Pałucka to cudowna podróż wgłąb siebie. Jeśli jesteś kobietą, pragniesz rozwinąć swój potencjał, poczuć magię w swoim życiu, przywrócić lekkość i światło, napełnić się miłością, a wraz z tym, napełnić swój dom, swoje życie i swoich bliskich, polecam dołączyć do Akademii stworzonej przez Tatiana Pałucka.
Budzenie Światła Kobiet – przechodząc przez kolejne lekcje czuję się jakbym spotykała się z babcią, prababcią, z ich Wielką Mądrością o życiu. Czuję się jakbym otrzymała dostęp do magicznych rytuałów, pradawnych tradycji, jakbym usiadła przy wielkim ognisku z Mądrymi Kobietami i zaczęła poznawać ich wiedzę. A dopiero przeszliśmy przez pierwszy archetyp. Przed nami jeszcze 6 archetypów, czyli potencjałów, które będziemy w sobie harmonizować. Spotkajmy się tam, kobiety, przywracajmy swoją Mądrość, Miłość, Wzajemne Wsparcie, Kobiecą Energię i Intuicję - Wszechświat potrzebuje naszej Jedności i Miłości. Jestem taka wdzięczna, że dołączyłam do kursu Archetypy - 8 kluczy do harmonijnej kobiecości i trafiłam na Tatianę.

Ps. Dzielę się tym, bo pragnę by wokół mnie pojawiło się jak najwięcej Kobiecej Energii. Pragnę stworzyć wspierający się krąg kobiet. Pragnę przyciągnąć to do swojego bezpośredniego, fizycznego otoczenia. Na razie tego kręgu nie ma z kim robić. Niech to się zmieni.

"

/ Anna Jaszczolt /

_________________________________


"

Biorę obecnie udział w kursie Archetypy - 8 kluczy do harmonijnej kobiecości. Jestem niesamowicie wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tym kursie.
Mówiąc kurs, tak naprawdę nie oddaję wszystkiego, ponieważ może się on kojarzyć z dostępem do kilku lekcji, gdzie jest podana jakaś wiedza. W przypadku kursu Archetypy - 8 kluczy do harmonijnej kobiecości dzieje się dużo więcej: fantastycznie, metodycznie (jestem trenerem więc bardzo zwracam na to uwagę) przygotowany jest materiał, dodatkowo w pięknej oprawie muzycznej i graficznej. Kolejne moduły ułożone są w ten sposób, że łatwo jest po nich się poruszać i poznawać kolejne stopnie wiedzy.
Materiał obfity jest w filmiki, medytacje, wyjaśnienia, a do tego wspólne spotkania na warsztatach on-line. Tatiana zadbała jeszcze o wspólną przestrzeń do wymiany doświadczeń podczas tej podróży, tworząc dla nas dodatkową grupę na jednym z komunikatorów, byśmy mogły wymieniać się wątpliwościami, doświadczeniami, pytać i słuchać siebie nawzajem. To, co mnie szczególnie tu ujęło to obecność Tatiany i zainteresowanie swoimi "uczennicami", podpowiadanie i wyjaśnianie pewnych wątpliwości, czy niuansów, które się czasem pojawiają.
Czuję cały czas opiekę i zainteresowanie naszymi postępami. To nie tylko ułatwia pracę, ale przede wszystkim mobilizuje do systematycznego działania, co przekłada się na efekty, a o to w procesach szkoleniowych chodzi - najlepszy możliwy rezultat, który oczywiście zależy od ucznia, ale sprawna ręka mentora umie nadać rytm grupie i to doskonale widać u Tatiany. Dla mnie to niesamowita podróż, kiedy nagle odkryłam, że zaniedbałam, choć wydawało mi się, że tak nie jest, moje ognisko domowe. Ono nie wynikało z zaniedbania fizycznego, ale w trakcie pracy doszło do mnie, że od wielu lat moje serce i głowa są poza domem, w pracy, w zadaniach i nie wypełniam przestrzeni domu swoją obecnością, swoją kobiecą energią, swoim sercem. Pewnego dnia wszystko stało się jasne, dlaczego pewne rzeczy wyglądają tak jak wyglądają w moim przypadku.
Dochodzenie do swoich archetypów i przypominanie sobie o nich, do czego mobilizuje Tatiana, sprawia, że podróż do swojej kompletnej kobiecości, swojej indywidualności w tym obszarze jest przyjemne i dużo łatwiejsze, a na pewno możliwe w szybszym czasie. Dlatego z przyjemnością polecam Akademię, szczególnie tym kobietom, które chcą w całości ułożyć swoje życie, ponieważ tu żaden z obszarów nie jest zaniedbany.

"

/ Ula /