Zamówienie
Sprawdź recenzje
Anna
16.03.2026
Dzień dobry🙂
Przesyłam efekty mojej pracy z kursem🙂
Przede wszystkim ok. Miesiąc po rozpoczęciu kursu poznałam wspaniałego mężczyznę w męskiej energii i już prawie rok jesteśmy razem. Mam 35 lat i wcześniej było to niemożliwe!
Dostałam też 3 razy podwyżkę w pracy bez mojej prośby.
Ogrom osób pytało też co zrobiłam, że tak super wyglądam, promiennie.
Wygrałam prestiżowy konkurs zawodowy, co również brzmi jak marzenie🙂
Wszystko to przyszło lekko.
Pozdrawiam i dziękuję!
Ania
Kiedy nie dbam o swoją energię wracam za chwilę do medytacji Tatiany.🥰
Przesyłam efekty mojej pracy z kursem🙂
Przede wszystkim ok. Miesiąc po rozpoczęciu kursu poznałam wspaniałego mężczyznę w męskiej energii i już prawie rok jesteśmy razem. Mam 35 lat i wcześniej było to niemożliwe!
Dostałam też 3 razy podwyżkę w pracy bez mojej prośby.
Ogrom osób pytało też co zrobiłam, że tak super wyglądam, promiennie.
Wygrałam prestiżowy konkurs zawodowy, co również brzmi jak marzenie🙂
Wszystko to przyszło lekko.
Pozdrawiam i dziękuję!
Ania
Kiedy nie dbam o swoją energię wracam za chwilę do medytacji Tatiany.🥰
Justyna
14.05.2025
Właśnie skończyłam kurs WIOSNA i żałuję, że nie zrobiłam go wcześniej. Kurs pomógł mi odzyskać radość i lekkość poprzez uzdrowienie wewnętrznego dziecka i zaakceptowanie historii mojej rodziny.
Joanna
27.05.2026
Dziękuję ślicznie Tatianie za zaangażowanie, wsparcie i narzędzia w niezwykłej, głębokiej i poruszającej podróży do odkrywania prawdy o sobie, uzdrawiania wypartych, obolałych i zamrożonych części, powrotu do utęsknionej czułości i łagodności, przywracania zaufania do siebie i odkrywania swojej mocy oraz kierunku. Tationo czułam się zaopiekowana i ukojona na każdym etapie. Dziękuję że jesteś 🫶
Sabina
09.08.2025
Kurs jest niezwykle uwalniający. Po kolei uzdrawiałam kazda cząstkę Siebie. Moje wewnętrzne dziecko teraz jest zadowolone. Wybaczyłam sobie ocenianie i przede wszystkim przestałam oceniać rodziców bo dali mi tyle ile mogli. W sam raz. Oddaje ludziom sprawczosc. Nie robie z siebie ofiary. Znam swoją rolę i wartość. Promienieje bo jestem kobieta. Akceptuje kazdy aspekt kobiecosci i cieszę sie Sobą. Stałam sie bardziej autentyczna. Jest tyle plusów tylko po Wiosnie. Nie moglam ruszyć z Wiosna i juz wiem ze tu miałam sporo blokad. Jestem zachwycona i codziennie robie mały kroczek ku lepszemu życiu. Dziękuję Tatianie za ten niesamowity kurs. Dostałam na każdy chwilowy bol remedium praktykę.
Stanisława
02.03.2026
Chciałabym podzielić się moją opinią o kursie, który uważam za dobrą inwestycję w siebie i mój wewnętrzny rozwój. Od mojego pierwszego spotkania z Tatianą, podczas warsztatów i w Warszawie, a później w trakcie kursu „Urodzona i Archetypy", bardzo wiele się we mnie zmieniło i ten proces nadal trwa. Jestem osobą uważną na swoje odczucia i doświadczenia, szczególnie podczas ćwiczeń oraz momentów wglądu, kiedy Tatiana opowiada i prowadzi. Mam poczucie, że zmienia się we mnie jakaś głęboka, wewnętrzna część, jakbym powoli poznawała siebie na nowo, w sposób, którego wcześniej nie znałam. Myślałam, że jestem kobieca, ale im więcej zaczęłam rozumieć, tym częściej pojawiały się wątpliwości. Na zewnątrz być może tak to wyglądało, jednak w środku był mur, jakby coś było zablokowane i nawet ja nie miałam tam wglądu. Pracę z kursem rozpoczęłam od Wiosny w zeszłym roku. Czułam, że coś się we mnie porusza i zmienia, ale z perspektywy czasu widzę, jak wiele wydarzyło się później. Kontynuując kurs, uświadomiłam sobie, że potrzebuję wrócić do początku i jeszcze raz przejść tę drogę. To trochę jak odkrywanie kolejnych warstw w sobie proces wymagający, ale bardzo wartościowy:)
Mimo złości, że to nie koniec, a znów początek, jest inaczej lżej, choć mam poczucie, że nie wszystkie puzzle jeszcze do siebie pasują. To długi proces, ale kurs jest dla mnie prowadzeniem przez kolejne ścieżki. Bardzo mnie to cieszy, że mogę widzieć i czuć się inaczej, patrzeć na siebie z innej perspektywy w akceptacji i miłości do siebie.
Z serca dziękuję Tatianie i jej zespołowi:)
Mimo złości, że to nie koniec, a znów początek, jest inaczej lżej, choć mam poczucie, że nie wszystkie puzzle jeszcze do siebie pasują. To długi proces, ale kurs jest dla mnie prowadzeniem przez kolejne ścieżki. Bardzo mnie to cieszy, że mogę widzieć i czuć się inaczej, patrzeć na siebie z innej perspektywy w akceptacji i miłości do siebie.
Z serca dziękuję Tatianie i jej zespołowi:)
Ewa
23.04.2025
Kurs Urodzona Kobietą 💞 pozwolił mi na wejście do świata kobiecość o którym dawno zapomniałam a wręcz jeszcze nigdy nie miałam możliwości go odkryć.
Kurs odmienił moje podejście do siebie do swojej kobiecość by moc na nowo rozkwitnąć
jak Kwiaty jabłoni, piękny, barwny, wrażliwszy na siebie i silniejszy dla Świata.
Nieoceniona ,piękna, bogata podróż do siebie potrzebna dla każdej Kobiety.
Tatiano dziękuje że pozwalasz Nam Kobietom ją odbyć wspólnie z Tobą ❤
Polecam z całego serca
Kurs odmienił moje podejście do siebie do swojej kobiecość by moc na nowo rozkwitnąć
jak Kwiaty jabłoni, piękny, barwny, wrażliwszy na siebie i silniejszy dla Świata.
Nieoceniona ,piękna, bogata podróż do siebie potrzebna dla każdej Kobiety.
Tatiano dziękuje że pozwalasz Nam Kobietom ją odbyć wspólnie z Tobą ❤
Polecam z całego serca
Klient
04.10.2025
Kurs Wiosna to idealna propozycja dla kobiet, które nie zaprzyjaźniły się ze sobą i nie odkryły jeszcze z jakichś względów swojej kobiecości lub ją gdzieś zgubiły, zatraciły, przykryły- wziętymi na siebie rolami czy maskami. Wiosna zaprasza do powrotu do siebie, do zaczęcia od początku, od ziarenka :)
Tatiano dziękuję za sposób, w jaki prowadzisz proces. Za Twoją ogromną wiedzę i spokój i niezwykłą delikatność, z jaką dotykasz trudnych tematów. Czułam we wszystkim, co robisz i przez co mnie prowadzisz autentyczność i uważność, nienachalną obecność, co pozwalało wracać, gdy brakowało gotowości na krok do przodu.
Dziękuję za cudny prezent, który pozwala mi dotykać tych niezaopiekowanych do tej pory obszarów z czułością i zrozumieniem, bez oceniania. Bardzo lubię tą podróż, do której mnie namówiłaś ❤️
Tatiano dziękuję za sposób, w jaki prowadzisz proces. Za Twoją ogromną wiedzę i spokój i niezwykłą delikatność, z jaką dotykasz trudnych tematów. Czułam we wszystkim, co robisz i przez co mnie prowadzisz autentyczność i uważność, nienachalną obecność, co pozwalało wracać, gdy brakowało gotowości na krok do przodu.
Dziękuję za cudny prezent, który pozwala mi dotykać tych niezaopiekowanych do tej pory obszarów z czułością i zrozumieniem, bez oceniania. Bardzo lubię tą podróż, do której mnie namówiłaś ❤️
Sabina
16.08.2025
Kurs jest niwsamowity. Daje takie ugruntowanie, pewność w życiu. Czuję sie taka silniejsza, korzystam w praktyce z intuicji staram się swiat odbierać zmysłami i czuciem. Praktyki dają mi energie, praca z żywiołami pozwala nabrac mocy. W nawyk weszły mi już niektóre praktyki uważam ze właśnie tak kwantowo oczyszczają, regenerują i przywracają balans w ciele, emocjach. Dziękuję za ten kurs Tatianie.
Agata
31.10.2024
Bardzo urozmaicony i bogaty kurs. Cudowna transformacja :)
Bogumiła
02.12.2024
To była dla mnie czasem trudna praca z podświadomością, uwalnianie często głęboko skrytych emocji, przepracowanie, uwolnienie z ciała, aby zrozumieć siebie, dać sobie uwagę, poszerzyć empatię dla siebie i innych. Piękne praktyki energetyczne i medytacje.
Gwarancja satysfakcji
Bezpieczne połączenie
Bezpieczne płatności

