🔥Dlaczego powielam te same scenariusze w relacjach?

Dlaczego nie mogę spotkać mężczyzny odpowiedniego dla mnie?

Dlaczego nie mogę pójść do przodu w projektach?

Dlaczego mam problemy finansowe?

Dlaczego jestem cały czas zmęczona i odczuwam frustrację?Pytań, z którymi przychodzicie jest mnóstwo, a w trakcie konsultacji indywidualnych zawsze zadaję pytanie o relacje z rodzicami.


🔘 Harmonia lub dysharmonia w tych relacjach często jest przyczyną scenariuszy, które wybieramy i same dla siebie piszemy.


Możemy mieć w miare dobre relacje z rodzicami, ewentualnie oni mogą nie żyć lub któryś z rodziców może być nieobecny w naszym życiu. To nie ma znaczenia.🔘 W naszym wewnętrznym świecie rodzice to korzenie i fundamenty, na których opieramy wzorce kobiecej i męskiej energii i rodowych scenariuszy.


Być może w tej chwili trudno Ci powrócić do harmonii w świece rzeczywistym.

Jednak w Twoim świecie wewnętrznym o harmonii decydujesz Ty.Zapraszam Cię na warsztaty “Sakralne relacje z rodzicami".


Podczas warsztatów:


  • przyjrzysz się relacji z mamą i tatą,
  • zdasz sobie sprawę w jaki sposób relacje te wpływają na Twoje relacje, obfitość, realizację projektów, 
  • doświadczysz praktyk transformujących wzorce psychiczne, 
  • poznasz narzędzia służące pracy własnej,
  • poznasz odpowiedzi i znajdziesz rozwiązania, jeśli przyjdziesz z konkretną intencją. 


💫 Przeprowadzę Cię krok po kroku w kierunku otrzymania błogosławieństwa od rodziców na udane relacje, sukces w projektach, obfitości i cieszenie się Twoją kobiecością. 💫


Co zyskasz dzięki warsztatom?


❣️ wyjdziesz ze scenariuszy, które Ci nie służą lub Cię osłabiają, 

❣️ doświadczysz większa harmonii w relacjach, projektach i kontakcie z samą sobą.

Odbierz bilet do warsztatu + 3 miesięczny dostęp do nagrań video
🔥Kurs jest zbudowany na wiedzy o Rodzie, sakralnej kobiecej energii, technikach pracy z ciałem i oddechem, przekazanych mnie od moich nauczycielek.
WAŻNE

  • jeżeli doświadczasz związanych z rodzicami traum, które nie były przepracowane na terapii (przemoc, DDA itp.),
  • jesteś w tej chwili bezpośrednio po poważnym osobistym przeżyciu,
  • jesteś w tracie leczenia psychiatrycznego
  • masz zaburzenia natury psychicznej,zadbaj proszę o siebie poprzez indywidualną terapię. W takiej sytuacji ten warsztat nie będzie odpowiedni. Warsztat ma charakter ogólnorozwojowy. 

Zapraszam Cię serdecznie. 

Tatiana Pałucka - coach w pracy z kobiecą energią i podświadomością.


Jak się przygotować do warsztatu?


🗓 Warsztat w formie on-line, 20,21,22,23 czerwca, od godziny 19.00 

(czas trwania ok. 1,5 - 2h).


Na warsztatach pracujemy z podświadomością za pomocą rysunku, oddechu, pracy z ciałem dlatego potrzebujesz zadbać o swoją intymność i bezpieczne warunki do pracy.

Przygotuj kartki, kredki, farby, białe świece.

Poznaj historię transformacji moich klientek:


"Od 13 lat jestem mężatką z czego 7 ostatnich było dla mnie bardzo trudne, a od marca mieszkam sama z 2 dzieci.

Doświadczyłam przemocy psychicznej i fizycznej. Wiedziałam, że tak nie powinno być, powinnam być stanowcza, asertywna. Nie powinnam godzić się na takie traktowanie i jak najszybciej zakończyć tą relację. Wiedzę teoretyczną miałam w 1 palcu, innym kobietom potrafiłam doradzać, by z podobnych relacji wychodziły jak najszybciej, a sama nie mogłam bo chciałam POMÓC mojemu mężowi w wyjściu z nałogu alkoholowego.

To było trudne 7 lat, bo nie myślałam o sobie.

Celowo pisze drukowanymi literami bo to nic innego jak ODDAWAĆ SWOJĄ MOC - TYLKO WSPIERAĆ.

Istotne jest też to, by to ta osoba poprosiła o wsparcie (czego u mnie nie było, a ja myślałam, że robię wszystko co najlepsze dla niego, a pogrążałam siebie).


I tak ponad rok temu POZNAŁAM TATIANĘ.

Zwierzałam się Tatianie, a ona wspierała mnie kiedy miałam trudniejsze dni.

Nigdy nie pouczała, czekała aż ja będę gotowa na zmiany.

Początek 2020 roku był przełomowy. Kończyłam grupową terapie dla współuzależnionych i byłam już na tyle silna by podjąć TĄ decyzję.

Postanowiłam, że rozstanę się z mężem dając mu czas do marca na wyprowadzkę. Od stycznia zaczęłam uczestniczyć w warsztatach dla kobiet, które organizowała Tatiana. Było to dla mnie niesamowite nowe doświadczenie. Po spotkaniach poczułam się lżej, spokojniej, nauczyłam się prawidłowo oddychać, poczułam swoją wartość, swoje potrzeby, zmierzyłam się ze swoimi przekonaniami co nie było łatwe.

Dużo też przepłakałam, ale to było oczyszczanie. Zrozumiałam też, że ja jestem ważna. Od marca rozpoczęłam indywidualny coaching za co jestem niezwykle wdzięczna. Było mi momentami bardzo ciężko, ale systematyczna praca nad sobą, którą wsparła Tatiana poprzez coaching medytacje, rysunki, uzdrawiająca moc reiki dało niesamowite efekty.


Nawet nie zdawałam sobie sprawy jakie miałam blokady, by przyciągnąć pieniądze i otworzyć się na obfitość i zdrowe relacje. Tu była praca z Rodem i reiki i cudowne medytacje po których miałam niesamowite sny albo odpowiedzi przychodziły same w różnych momentach dnia lub nocy.


Praca nad sobą to proces. Może część z Was dopiero zaczyna tą drogę teraz i wszystko wydaje się trudne - jest dużo złości, żalu, smutku ale to minie. Z całego serca polecam Wam indywidualną pracę z Tatianą. To CUDOWNA kobieta o niezwykłej intuicji, ogromnej wiedzy i mocy.

We mnie już żalu i złości do mojego męża nie ma. Mamy dobre relacje, przyjeżdża do dzieci, a też wydawało mi się, że będzie mi wszystko utrudniał.

Gdy zaczęłam pracę nad sobą zrozumiałam, że nikomu nie pomogę, jeśli on nie będzie chciał. Stałam się spokojniejsza i ludzie wokół mnie też się zmieniają. Najważniejsze, że zmieniam się ja i uzdrawiam, bo proces nadal trwa.

Dzisiaj zamalowując rysunek, wywalając z siebie te przekonania dotyczące mężczyzn płakałam, ale za chwilę poczułam niesamowitą ulgę. Później medytacja podczas której zrobiło mi się bardzo gorąco.

Był to dla mnie mocny proces.

Śpię z rysunkami, słucham przed snem mantry i medytuje oraz ćwiczę gimnastykę słowiańską.

Dzięki Tatianie widać zmiany i wszystko ruszyło do przodu.♥️♥️♥️

Pamiętaj, że nie ma przypadków.

Jeśli trafiłaś na Tatianę, to znaczy, że tak ma być. 🙂 Zrobiłaś kolejny krok dla siebie. 🥰


***

"Pracowałam z Tatianą w kwestii relacji z moją mamą i proces który zrobiłam pomógł mi poukładać i domknąć trudne dla mnie relacje.

Tatiana jest niezwykle uważna, ma dużą intuicję. Kiedy trzeba było mi dać czas na wygadanie trudnych emocji dostałam go. Tatiana delikatnie, z troską prowadziła proces, dopytywała, kierowała i dała mi przestrzeń na wypowiedzenie trudnych rzeczy.  

Czułam się zaopiekowana i poprowadzona. Czułam się jakbym dostała taką przewodniczkę od trudnych rzeczy, która poprowadziła mnie do miejsca połączenia z ziemią, pomogła i wsparła żebym trudne dla siebie rzeczy przerobiła i poczuła połączenie z matką ziemią.  

Poczułam ulgę j ukojenie, które było mi tak bardzo potrzebne. 

Polecam pracę z Tatianą z całego serca".

***

"Pracuje rozwojowo i lubię doświadczać nowych metod bardzo się ucieszyłam na nowe doświadczenie. 

Kanał artystyczny nigdy nie był u mnie otwarty, dlatego bardzo na mnie oddziaływały rysunki. Tatiana prowadziła sesje z empatią, wyrozumiałością i wsłuchiwała się w moje potrzeby i emocje. Była wyrozumiałym towarzyszem w drodze, dającym opiekę i bezpieczeństwo. Tatiana pięknie korzysta z intuicji. Sesje pomogły mi spojrzeć na moją sytuację z innej strony i uleczyć wymagające wyleczenia emocje i sytuacje . Dziękuję".
Twój Plan Płatności