Archetyp Opiekunki Ogniska Domowego jest fundamentem 8 Archetypów i odpowiada w systemie energetycznym za pierwszą czakrę.Archetypy to jak skarbnica w nas - mądrość wszystkich kobiet, które żyły przed nami.


Kobieta, która połączona z swoim Rodem:

💫 jest opiekunką w domu, która go tworzy i chroni,

💫 jest świadoma swoich zasobów, w tym pieniędzy, i potrafi nimi zarządzać,

💫 jest panią swojego przeznaczenia, która wie, jak zarządzać swoim życiem i uporządkować je.

💫 jest kobietą, która potrafi wzbogacić, uporządkować i zorganizować swoje życie dla dobra siebie i swojej rodziny.

💫 ma subtelny, kobiecy dar zaprowadzania porządku nie tylko w domu, jak i w całej przestrzeni wokół niej. 

💫 zna subtelną strukturę świata materialnego i buduje swoje życie na mądrości kobiet.

💫 utrzymuje w harmonii kontakt ze światem materialnym. A to jest bezpośredni dostęp do obfitości i dobrego samopoczucia. 


Dołącz Teraz do kursu:

 Podczas pracy w kursie:


🔘 zharmonizujesz twoje połączenie z Rodem

🔘 poznasz magię zarządzania energią domu

🔘 uporządkujesz budżet domowy i obowiązki w domu

🔘 nauczysz się przyciągać pieniądze w kobiecej energii

🔘 zaczniesz przyjmować od męskiego w lekkości

🔘 zharmonizujesz swoje relacje z mamą i dziećmiCo to może wnieść do Twojego życia ten kurs:


poczucie fundamentu i stabilizacji

harmonizacja obecnych relacji /lub zaproszenie partnera do swojego życia

powrót do spokoju i harmonii w Tobie

odzyskasz kontakt z swoim ciałem i kobiecością

większa harmonie w relacjach z dziećmi

mogą otworzyć nowe kanały przypływów finansówPracujemy za pomocą narzędzi:

🔹 medytacji prowadzących

🔹praca z ciałem oddechem, obrazem

🔹 pracy z polem

🔹 praktycznych ćwiczenia do wprowadzenie w życie codzienne

🔹 książki, filmy

Poznaj moc wszystkich archetypów

w programie 8 Archetypy - 8 kluczy do harmonijnej kobiecości [KLIK] i Podróż po Archetypach [KLIK]


Autorka grafiki Anna Polonska

Skorzystaj z kursu


Uwaga: Możesz robić zadania w dowolnym czasie, który jest dla Ciebie komfortowy. Ważne, abyś była przygotowana i miała przerobiony materiał przed sesją pytań i odpowiedzi. Pracujemy on-line przez internet.

Nazywam się Tatiana Pałucka


Jestem coachem w pracy z podświadomością i kobiecą energią oraz fotografem kobiet. 

Przed moim obiektywem stawały piękne kobiety, które podczas sesji zderzały się z ogromnym stresem. Potrafiłam im zapewnić piękne wnętrza i ubrania, jednak uruchamiały się wtedy też trudne procesy, a ja nie wiedziałam, jak im pomóc.

Szukałam rozwiązań i w ten sposób trafiłam na Zen-Coaching, Art-Transformation i Terapię Ruchem i Tańcem. Stopniowo wprowadzałam nowe narzędzia i widziałam, jak bardzo są skuteczne. Ich używanie pozwoliło moim modelkom skontaktować się ze sobą, wpływało korzystnie na końcowy efekt, czyli zdjęcia. Co ciekawe, uruchomiło też pozytywne życiowe zmiany.

Jednocześnie sama dla siebie poszukiwałam odpowiedzi jak nie zgubić siebie w wielu rolach. Tak trafiłam na wiedzę o kobiecej energii, która przyniosła harmonię i moc w moje życie Dzięki temu świadomie rozwijam swoją kobiecość, jestem szczęśliwą żona i mamą dwójki dzieci. Rozwijam własny biznes, zgodnie z swoimi talentami. Mam za sobą ponad 10 lat pracy nad sobą (warsztaty i retrity). Ponad 9 lat pracy z kobietami . Ponad 5 lat nauki technik coachingówych, pracy z ciałem, rysunkiem, oddechem, energią jak prowadząca. W ciągu dwóch lat w warsztatach Akademii wzięło udział ponad 300 uczestniczek i potwierdziły pozytywne zmiany w swoim życiu.

Jestem zapraszana jako ekspert na konferencji dla kobiet. Warsztaty w Akademii polecają Szkoła Liderek, Business Tiger Club , Społeczność Queen in Flow.Poznaj opinię uczestniczek programu Archetypy - 8 kluczy do harmonijnej kobiecości 


Akademia, którą stworzyła Tatiana Pałucka to cudowna podróż wgłąb siebie. Jeśli jesteś kobietą, pragniesz rozwinąć swój potencjał, poczuć magię w swoim życiu, przywrócić lekkość i światło, napełnić się miłością, a wraz z tym, napełnić swój dom, swoje życie i swoich bliskich, polecam dołączyć do Akademii stworzonej przez Tatiana Pałucka.

Budzenie Światła Kobiet – przechodząc przez kolejne lekcje czuję się jakbym spotykała się z babcią, prababcią, z ich Wielką Mądrością o życiu. Czuję się jakbym otrzymała dostęp do magicznych rytuałów, pradawnych tradycji, jakbym usiadła przy wielkim ognisku z Mądrymi Kobietami i zaczęła poznawać ich wiedzę. A dopiero przeszliśmy przez pierwszy archetyp. Przed nami jeszcze 6 archetypów, czyli potencjałów, które będziemy w sobie harmonizować. Spotkajmy się tam, kobiety, przywracajmy swoją Mądrość, Miłość, Wzajemne Wsparcie, Kobiecą Energię i Intuicję - Wszechświat potrzebuje naszej Jedności i Miłości. Jestem taka wdzięczna, że dołączyłam do kursu Archetypy - 8 kluczy do harmonijnej kobiecości i trafiłam na Tatianę.


Ps. Dzielę się tym, bo pragnę by wokół mnie pojawiło się jak najwięcej Kobiecej Energii. Pragnę stworzyć wspierający się krąg kobiet. Pragnę przyciągnąć to do swojego bezpośredniego, fizycznego otoczenia. Na razie tego kręgu nie ma z kim robić. Niech to się zmieni.

Anna Jaszczolt


***

Biorę obecnie udział w kursie Archetypy - 8 kluczy do harmonijnej kobiecości. Jestem niesamowicie wdzięczna za możliwość uczestniczenia w tym kursie.

Mówiąc kurs, tak naprawdę nie oddaję wszystkiego, ponieważ może się on kojarzyć z dostępem do kilku lekcji, gdzie jest podana jakaś wiedza. W przypadku kursu Archetypy - 8 kluczy do harmonijnej kobiecości dzieje się dużo więcej: fantastycznie, metodycznie (jestem trenerem więc bardzo zwracam na to uwagę) przygotowany jest materiał, dodatkowo w pięknej oprawie muzycznej i graficznej. Kolejne moduły ułożone są w ten sposób, że łatwo jest po nich się poruszać i poznawać kolejne stopnie wiedzy.

Materiał obfity jest w filmiki, medytacje, wyjaśnienia, a do tego wspólne spotkania na warsztatach on-line. Tatiana zadbała jeszcze o wspólną przestrzeń do wymiany doświadczeń podczas tej podróży, tworząc dla nas dodatkową grupę na jednym z komunikatorów, byśmy mogły wymieniać się wątpliwościami, doświadczeniami, pytać i słuchać siebie nawzajem. To, co mnie szczególnie tu ujęło to obecność Tatiany i zainteresowanie swoimi "uczennicami", podpowiadanie i wyjaśnianie pewnych wątpliwości, czy niuansów, które się czasem pojawiają.

Czuję cały czas opiekę i zainteresowanie naszymi postępami. To nie tylko ułatwia pracę, ale przede wszystkim mobilizuje do systematycznego działania, co przekłada się na efekty, a o to w procesach szkoleniowych chodzi - najlepszy możliwy rezultat, który oczywiście zależy od ucznia, ale sprawna ręka mentora umie nadać rytm grupie i to doskonale widać u Tatiany. Dla mnie to niesamowita podróż, kiedy nagle odkryłam, że zaniedbałam, choć wydawało mi się, że tak nie jest, moje ognisko domowe. Ono nie wynikało z zaniedbania fizycznego, ale w trakcie pracy doszło do mnie, że od wielu lat moje serce i głowa są poza domem, w pracy, w zadaniach i nie wypełniam przestrzeni domu swoją obecnością, swoją kobiecą energią, swoim sercem. Pewnego dnia wszystko stało się jasne, dlaczego pewne rzeczy wyglądają tak jak wyglądają w moim przypadku.

Dochodzenie do swoich archetypów i przypominanie sobie o nich, do czego mobilizuje Tatiana, sprawia, że podróż do swojej kompletnej kobiecości, swojej indywidualności w tym obszarze jest przyjemne i dużo łatwiejsze, a na pewno możliwe w szybszym czasie. Dlatego z przyjemnością polecam Akademię, szczególnie tym kobietom, które chcą w całości ułożyć swoje życie, ponieważ tu żaden z obszarów nie jest zaniedbany.

Ula
Wybieram ten kurs:

Zobacz, jak pracujemy w programie Archetypy - 8 kluczy do harmonijnej kobiecości