Kiedy brakuje Ci pasji, namiętności, zaufania w związku, zrób zestaw tych kursów i zaobserwuj zmianę w swoim życiu. Pomoże Ci to w przepracowaniu niesłużących wzorców kobiecej i męskiej energii, pokaże jak możesz wspierać swojego mężczyznę, popracujesz ze swoją energią seksualną i poznasz zestaw energetycznych narzędzi do pracy ze sobą.

Kursy Prowadzi Tatiana Pałucka


Coach Pracy z Podświadomością i Energią Kobiecą. Jej misją jest Budzenie Światła Kobiet i cel ten realizuje poprzez wsparcie swoich podpiecznych w rozwoju osobistym. W swojej pracy stosuje Zen-Coaching, Art-Transformation i Terapię Ruchem i Tańcem.

Ma za sobą ponad 7 000 godzin pracy z kobietami na planie zdjęciowym, coachingach i warsztatach oraz 8 lat intensywnej pracy nad sobą i 4 lata poznawania technik coachingowych, m.in. szkola Art Transformation (coaching art, praca z energią i nieświadomością), I i II stopień Reiki, szkolenie Zen-coachingu, Kurs Terapii Tańcem i Ruchem, Integralne Studium Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja, warsztat "Tajemnice Storytellingu" Heuristica, warsztaty “Ciało. Kobiecość. Seksualność.” Patrycji Załug, kurs “Podstawy psychologii Jungowskiej” wykładowcy i psychologa Lany Taiges.

Kup Teraz Pakiet "Ogień w Relacjach":