Dosyć często spotykam kobiety z ogólnym programem braku szacunku dla mężczyzn. Nawet pogardą, czy nienawiścią. Skąd ona bierze ten program?  Przypomnij sobie słowa babci i mamy, może innych członkiń Twojego rodu..


Emocje wychodzą tylko wtedy, gdy mężczyzna się myli lub robi coś nie tak. Innym razem kobieta jest zimna i powściągliwa.

Mężczyzna kieruje się według emocji kobiety. Żadnych emocji ze strony kobiety - on jest w stuporze, jak reagować, jak żyć. A jeśli widzi wybuch tylko podczas swoich błędów, to nagle błędów jest więcej. Bo tylko w taki sposób jest przepływ jakiejkolwiek energii pomiędzy nimi.

I w końcu jej scenariusz się dopełnia jak przepowiednia.

Czy to znajomy scenariusz dla Ciebie?

Być może u Ciebie to przejawia się delikatniej: “Ja sama…”, "Nie poproszę", "Sama zarobię", "Wychowam"…i t.d.


To się przykłada później na nieprzyjmowanie od mężczyzn miłości, pieniędzy, opieki…

Nie przyjmowania męskiego w swoim życiu i mężczyzny w nich.

Moc Rodu. Powrót do Miłości.


Kobieta, która jest osadzona w swojej zdrowej kobiecości i w zdrowej relacji z męskim spokojnie i lekko przyjmuje pomoc i ją dostaje, bez utraty poczucia własnej wartości i godności, z szacunkiem do mężczyzny. I mężczyźni chcą jej dawać.


“W tradycji dzisiejszych czasów lub nie tak dawnych  za głowę rodziny uznaje się mężczyznę. I to może być słuszne, bo tradycja jest produktem czasu i doświadczeń poprzednich pokoleń.


Dziś tak jest, wczoraj było inaczej, a jutro może być zupełnie inaczej. Niech mężczyzna będzie głową rodziny, ale kobieta pozostaje głową rodu. Głowa rodziny jest odpowiedzialna za rodzinę, a głowa rodu za cały ród, ale ród to nie tylko twoi znani krewni, twoje dzieci i wnuki. To także Twoi dalecy przodkowie i Twoi potomkowie, którzy jeszcze się nie narodzili. To ci, których znasz i ci, o których nigdy nie słyszałeś.


Ród to nie tylko ludzie, nie tylko ich biologiczne ciała. To pragnienia i nadzieje, osiągnięcia i porażki, sukcesy i niepowodzenia. To wiedza i dążenia, udręka i miłość. I wszystko - wszystko co ma związek z rodziną trzeba trzymać w swoich rękach.

I to kobieta przekazuję informację rodową następnym pokoleniom”.

Ksenia Menshikova.

Nazywam się Tatiana Pałucka i jestem coachem w pracy z podświadomością i kobiecą energią oraz fotografem kobiet. 

Przed moim obiektywem stawały piękne kobiety, które podczas sesji zderzały się z ogromnym stresem. Potrafiłam im zapewnić piękne wnętrza i ubrania, jednak uruchamiały się wtedy też trudne procesy, a ja nie wiedziałam, jak im pomóc.

Szukałam rozwiązań i w ten sposób trafiłam na Zen-Coaching, Art-Transformation i Terapię Ruchem i Tańcem. Stopniowo wprowadzałam nowe narzędzia i widziałam, jak bardzo są skuteczne. Ich używanie pozwoliło moim modelkom skontaktować się ze sobą, wpływało korzystnie na końcowy efekt, czyli zdjęcia. Co ciekawe, uruchomiło też pozytywne życiowe zmiany.

Jednocześnie sama dla siebie poszukiwałam odpowiedzi jak nie zgubić siebie w wielu rolach. Tak trafilam na wiedzę o kobiecej energii, która przyniosła harmonię i moc w moje życie Dzięki temu świadomie rozwijam swoją kobiecość, jestem szczesliwą żona i maą dwójki dzieci. Rozwijam własny biznes, zgodnie z swoimi talentami. Mam za sobą ponad 10 lat pracy nad sobą (warsztaty i retrity). Ponad 9 lat pracy z kobietami . Ponad 5 lat nauki technik coachingówych, pracy z ciałem, rysunkiem, oddechem, energią jak prowadząca. W ciągu dwóch lat w warsztatach Akademii wzięło udział ponad 300 uczestniczek i potwierdziły pozytywne zmiany w swoim życiu.

Jestem zapraszana jako ekspert na konferencji dla kobiet. Warsztaty w Akademii polecają Szkoła Liderek, Business Tiger Club , Społeczność Queen in Flow.


Jak będziemy pracować w tym pakiecie indywidualnie:

 • masteclass “Sekrety Rodu. Skąd strachy w relacjach i finansach”
 • masteclass “On i Ona. Pieniądze w parze” 
 • uruchomienie archetypu “Opiekunki Ogniska Domowego”
 • kurs “Drzewo Rodu”
 • masterclass “Przyjmowanie od męskiego”
 • 1 sesja coachingowa z Tatianą Pałucką do 20 grudnia 2022
 • materiały dodatkowe "Podróż po Archetypach"Jak będziemy pracować, jeśli chcesz iść z grupą w październiku 2022 :

 • masterclass “On i Ona, PIeniądze w parze” na żywo 6 października, godzina 19
 • spotkania w październiku Archetyp Opiekunki Ogniska Domowego na pytania i odpowiedzi 19 października i 2 listopada, godzina 19.00
 • wspólny czat kobiet
 • na prace na Archetypem jest przewidziany jeden miesiąc wspólnej pracy
 • dostęp do pakietu otwarty 3 miesiąca na praktyki  i odsłuchania  dodatkowych materiałów

Moc Rodu. Powrót do Miłości zawiera: