Problemy w finansach i relacjach


są tylko skutkiem nieświadomych programów, które w nas działają. Kłótnie i brak porozumienia pokazują nam konkretnie, że pod spodem kryją się ogromne strach i lęki.💫 Może nam pomoc świadomość skąd idą te programy i wiedza, jak układają się etapy relacji w parze pod względem pieniędzy.💫Małżeństwo to dość skomplikowana rzecz. Aby być szczęśliwym w małżeństwie, trzeba zadbać o wszystkie aspekty w związku. A finansowy jest jednym z nich.

Kwestia pieniędzy często potrafi zepsuć nawet najsilniejsze związki i doprowadzić do rozpadu rodziny.

Pieniądze są materialnym wskaźnikiem jakości związku. Jeśli rozmowa o sprawach finansowych wywołuje gwałtowne emocje, agresję i zawsze kończy się skandalem, to można śmiało powiedzieć, że w rodzinie są problemy.Te dwa masterclassy mogę być początkiem na twojej drodze i świadomości i dalszego rozwoju. 


💸 zobaczysz własne programy o pieniądzach

💸 poznasz teorię rozwoju pieniężnych relacji w parze na podstawie teorii czakr

💸 będziesz mogła zobaczyć na jakim etapie u Ciebie są blokady i co możesz zrobić teraz

💸 podzielę się własnym doświadczeniem o zarządzaniu finansami, które wypracowaliśmy z mężem


💸 poznasz, jak przyciągnąć pieniądze w kobiecej energii

💸 dowiesz się, jak programy z Rodu mogą się przełożyć na relację i finanse

💸 zrobisz medytacje Spotkanie z Rodem, podczas której dostaniesz wskazówki od swojego Rodu Już podczas samych masteclass możesz wiele zobaczyć. Świadomość pierwszy krok to odpuszczenia i transformacji programu.


Twoja historia - to moja historia i historia setek kobiet, które były na moich coachingach i warsztatach. Przyjdź i poznaj, jak możesz sobie pomóc.

Moc Rodu. Początek drogi zawiera:


Kursy Prowadzi Tatiana Pałucka

Nazywam się Tatiana Pałucka i jestem coachem w pracy z podświadomością i kobiecą energią oraz fotografem kobiet. 

Przed moim obiektywem stawały piękne kobiety, które podczas sesji zderzały się z ogromnym stresem. Potrafiłam im zapewnić piękne wnętrza i ubrania, jednak uruchamiały się wtedy też trudne procesy, a ja nie wiedziałam, jak im pomóc.

Szukałam rozwiązań i w ten sposób trafiłam na Zen-Coaching, Art-Transformation i Terapię Ruchem i Tańcem. Stopniowo wprowadzałam nowe narzędzia i widziałam, jak bardzo są skuteczne. Ich używanie pozwoliło moim modelkom skontaktować się ze sobą, wpływało korzystnie na końcowy efekt, czyli zdjęcia. Co ciekawe, uruchomiło też pozytywne życiowe zmiany.

Jednocześnie sama dla siebie poszukiwałam odpowiedzi jak nie zgubić siebie w wielu rolach. Tak trafilam na wiedzę o kobiecej energii, która przyniosła harmonię i moc w moje życie Dzięki temu świadomie rozwijam swoją kobiecość, jestem szczesliwą żona i maą dwójki dzieci. Rozwijam własny biznes, zgodnie z swoimi talentami. Mam za sobą ponad 10 lat pracy nad sobą (warsztaty i retrity). Ponad 9 lat pracy z kobietami . Ponad 5 lat nauki technik coachingówych, pracy z ciałem, rysunkiem, oddechem, energią jak prowadząca. W ciągu dwóch lat w warsztatach Akademii wzięło udział ponad 300 uczestniczek i potwierdziły pozytywne zmiany w swoim życiu.

Jestem zapraszana jako ekspert na konferencji dla kobiet. Warsztaty w Akademii polecają Szkoła Liderek, Business Tiger Club , Społeczność Queen in Flow. 
Każdy z nas jest częścią swojej rodziny, systemu przodków i swojego narodu. Jesteśmy kwintesencją wielu systemów, a większość programów życiowych otrzymaliśmy w wyniku naszych narodzin, wchłoniętych, jak to się mówi, z mlekiem matki i powietrzem naszej ziemi. Wiele z tego, co dzieje się w naszym życiu, jest w taki czy inny sposób przedłużeniem tego, co było przed nami, a przynależność do niego w dużej mierze determinuje nasze życie. 

Wybieram pakiet Moc Rodu. Początek drogi.Jak możesz pracować wybierając ten pakiet:


Chcę iść z grupą:

🔘 bądź z nami na żywo 6 października, godzina 19 na masterclass

“On i Ona. pieniądze w parze”. Przygotuj swoje pytania

🔘 możesz dołączyć do bardziej rozbudowanych pakietów po masterclass “On i Ona. pieniądze w parze”

(ZOBACZ PAKIETY)

🔘 otrzymujesz dostęp na 3 miesiąca do materiałów z kursu


Idę sama:

🔘 otrzymujesz dostęp do materiałów 3 miesiące