Ten zestaw kursów jest dla Ciebie, jeśli zauważyłaś, że brakuje harmonii w twoich relacjach damsko-męskich. Być może widzisz że Twoje relacje mają podobny scenariusz lub zauważasz, że powtarzasz wzorce z rodziny.


W tym pakiecie kursów:


Popracujesz nad wzorcami, które mogły powstać w Twojej rodzinie.

Poczujesz się wzmocniona i bardziej stabilnie po medytacjach i odzyskaniu mocy i miłości z Rodu.

Poznasz swoje wzorce w kobiecej i męskiej energii i zobaczysz, gdzie mogą być miejsca do uzdrowienia.

Dostaniesz narzędzia i praktyki energetyczne, w których będziesz mogła sharmonizować energię kobiecą i męska w Tobie.

Dodatkowo popracujesz nad swoim kobiecym rodem, aby wpuścić miłość i światło.

Uzdrowisz i poznasz swoją wewnętrzną kobietę.

Poznasz praktyki energetyczne na wzmocnienie swojej energii kobiecej.

Kursy Prowadzi Tatiana Pałucka


Coach Pracy z Podświadomością i Energią Kobiecą. Jej misją jest Budzenie Światła Kobiet i cel ten realizuje poprzez wsparcie swoich podpiecznych w rozwoju osobistym. W swojej pracy stosuje Zen-Coaching, Art-Transformation i Terapię Ruchem i Tańcem.


Ma za sobą ponad 7 000 godzin pracy z kobietami na planie zdjęciowym, coachingach i warsztatach oraz 8 lat intensywnej pracy nad sobą i 4 lata poznawania technik coachingowych, m.in. szkola Art Transformation (coaching art, praca z energią i nieświadomością), I i II stopień Reiki, szkolenie Zen-coachingu, Kurs Terapii Tańcem i Ruchem, Integralne Studium Rozwoju Osobistego dla Trenera i Lidera, warsztat “Fundamentalne podstawy pracy z ciałem” w ośrodku IBA – terapia tańcem i ruchem, warsztaty “Alchemia. Warsztaty z nieświadomością” w pracowni psychologicznej Refleksja, warsztat "Tajemnice Storytellingu" Heuristica, warsztaty “Ciało. Kobiecość. Seksualność.” Patrycji Załug, kurs “Podstawy psychologii Jungowskiej” wykładowcy i psychologa Lany Taiges.

Kup Teraz Pakiet "Harmonia w Relacjach":