Gotowa na miłość? 💞

💎

Być może zadajesz sobie takie pytanie w tym momencie Twojego życia.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie mechanizmy wpływają na jakość naszych relacji, zapraszam Cię na masterclass.⤵Pomagam Kobietom Budzić Ich Wewnętrzne Moce💫


Ten Masterclass jest dla Ciebie jeśli:

💜Czujesz, że jesteś gotowa na relację pełną miłości?

Czas po rozwodzie minął i czujesz gotowość na nowe?

Masz za sobą kilka relacji i już jesteś gotowa na tworzenie rodziny i domu?

Jesteś w relacji, zależy Ci na niej i chcesz wnieść więcej harmonii i tworzyć wspólne gniazdo?


✨✨✨Wierzę w Światło Kobiet. ✨✨✨W Światło pięknej, kobiecej energii, która rozświetla społeczności i harmonizuje Świat.

Zapraszam Cię do odkrywania swojej kobiecej mocy razem ze mną.

Zaproszenie na Masterclass Gotowa na miłość?


Dlaczego zapraszam Cię do wzięcia udziału w tym spotkaniu z pełnym przekonaniem o jego wartości dla Ciebie?


Poznawanie tajemnic kobiecej energii i tego jak, w zdrowy sposób, możemy z niej korzystać, było moją potrzebą osobistą.

Zbierałam wiedzę krok po kroku. Z książek i warsztatów, przechodząc proces głębokiej transformacji. Dzięki niej jestem bliżej siebie i mojej kobiecej natury.

Po wiedzę i umiejętności, które Ci przekażę, sięgnęłam do swoich korzeni, czyli rosyjskich nauczycielek. One w unikalny sposób łączą prastare doświadczenia z aktualną wiedzą psychologiczną i dlatego są tak skuteczne.

Nazywam się Tatiana Pałucka i jestem coachem w pracy z podświadomością i kobiecą energią, założycielką Akademii Światła Kobiet.

Podczas warsztatów korzystam w narzędzi Art Transformation, Kursu Terapii tańcem i ruchem, Zen coaching, praktyk energetycznych i oddechowych.

Jak będziemy pracować?


W czasie spotkania opowiem o wzorcach, które mogą hamować Cię na drodze do spotkania odpowiedniego partnera i budowania obecnej relacji.

Wyjaśnię, jak możesz je przetransformować.

Poza tym dowiesz się jaki wpływ:

  • mogą mieć na ciebie przekonania (świadome i nieświadome) wyniesione z domu i “odziedziczone” po Rodzie, 
  • na budowania związku ma harmonia pomiędzy kobiecą i męska energią w Tobie.
  • poznasz “ekologiczne” sposoby na zamknięcie poprzedniej relacji,
  • zrozumiesz “role”, które odgrywasz w relacjach,
  • otrzymasz wskazówki i konkretne narzędzia, które pozwolą otworzyć się na miłość i partnera.

Jednym z ćwiczeń będzie wykonanie rysunku, który wesprze Cię w Twojej drodze ku transformacji.


"Kobieta coraz bardziej uświadamia sobie, że jej prawdziwym celem jest miłość. Mężczyzna z kolei jest przepojony poczuciem, że tylko duch nadaje jego życiu najwyższy sens. A ponieważ miłość do swego urzeczywistnienia potrzebuje ducha, a duch potrzebuje miłości, oboje, mężczyzna i kobieta, dążą do uduchowionego zjednoczenia ze sobą".

- Carl Gustav Jung

A w środku...


historia Tatiany, jak weszła na drogę pomagania kobietom na drodze do ich kobiecości, jak praca profesjonalnego fotografa wpłynęła na jej postrzeganie kobiet, jak wybierać swoich nauczycieli, jakie są drogi pobudzania swoich mocy, rozmowy na czacie pełne emocji i zrozumienia, energia kobiecego kręgu, praca z ciałem, czakry, medytacja, kwiat kobiecości... i wiele wiele więcej :)

Jak Się Przygotować do Masterclass?


Zadbaj o intymność podczas trwania webinaru, własne prywatne miejsce, którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał, ponieważ będziemy robić m.in. medytacje, które pobudzą Twoją energię, by otworzyć się nową jakość w relacjach. Przygotuj kartki i kredki. Pamiętaj o nawadnianiu w trakcie spotkania.

Odbierz dostęp do Masterclass: Gotowa na miłość?

Poznaj wyniki pracy w ramach Akademii Światła Kobiet

“Od dnia rozpoczęcia pracy z Tatianą moja energetyczna zmiana jest odczuwana przez mojego partnera każdego dnia. Bardzo często powtarza mi, że odczuwa każdego dnia jeszcze większą moją miłość i wsparcie (za poradą Tatiany zaczęłam go w pełni wspierać energetycznie, po wyrównaniu energii po poprzednim związku). 

Ostatnio otrzymałam piękny pierścionek z diamentem i najpiękniejsze wyznanie miłosne w moim życiu".


“W relacjach w domu zauważyłam, że odpuściłam. Im bardziej powracałam do kobiecej energii, tym bardziej wszystko zaczęło się układać. Będąc w swojej łagodności bez pretensji, bez emocji zauważyłam, że mężczyźni w moim otoczeniu sami wychodzili z inicjatywą i wchodzili w swoją męskość opiekując się mną. Zauważyłam przepływ energii bez napięcia, pretensji i emocjonalności. Udział w warsztatach pomógł mi zrozumieć czym jest kobieca energia i wprowadzenia jej do swojego życia świadomie za pomocą rytuałów".

“Cześć miałam się dzielić to się dziele! Małe cuda się dzieją! Niby normalna sprawa ale zazwyczaj nie miał tyle czasu w weekend bo praca. .. 👍🏻 jak na samym początku znajomości. Ja już nie krytykuje nic nie wyśmiewam nie mam już takich potrzeb po Twoim coachingu i kursach. Jestem mega wierząca w partnera i jego zdolności i ogarnięcie życiowe! A do tego czuje się kompletna ja jako ja. Nie trzeba mi tzw. Drugiej połówki. Poddaje się byciu tu i teraz i spontaniczności w życiu. Dzięki temu oboje z partnerem czerpiemy z tej relacji więcej niż wcześniej 😃 a że to początek dopiero zmian to nie mogę się doczekać co będzie dalej! Dziekuje Tatiana! Rób to co robisz dla kobiet 😍😘 jesteś odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu!”